Jakie są różne zadania arbitrażowe?

Arbitraż jest prawnym sposobem rozwiązania sporów między stronami zamiast pójścia do sądu.Większość arbitrażu odbywa się tylko ze stronami i arbitrem, który działa jako neutralna strona trzecia.Prawnicy i inni specjaliści pracują nad różnymi pracami arbitrażowymi, próbując rozwiązać problemy, od umów, przepisów pracy i kwestii płac.

Jednym z wielu zadań arbitrażowych jest specjalista od programu arbitrażowego.Ten profesjonalista działa jako specjalista ds. Specjalizacji spraw, w których zarządzanie sprawami.Podstawowymi obowiązkami specjalisty są informacje o stronach w systemie arbitrażowym dla arbitra i zadań obsługi takich jak faktury i wydatki.Inne obowiązki, które ta osoba ma przegląd i umieszczanie dokumentów w pliku, a także proszenie eksponatów o arbitraż.

Adwokaci arbitrażowi komercyjni mają kolejną z wielu zadań arbitrażowych dostępnych w tej dziedzinie.Adwokaci, którzy pracują jako arbitrowie, są często zatrudniani przez firmy do prowadzenia prywatnego arbitrażu między firmą a stroną, która złożyła skargę.Wiele firm obejmuje teraz obowiązkowy arbitraż w umowach na wspólne sytuacje, takie jak niezadowoleni pracownicy i skargi konsumenckie.Firmy ubezpieczeniowe zachowują również prawników do arbitrażowych rozliczeń między konsumentami w sprawie wypadków samochodowych a niektórymi roszczeniami dla właścicieli domów.Jest to korzystne dla firmy, ponieważ może zaoszczędzić pieniądze związane z kosztami sądowymi, opłatami prawnymi i świadkami ekspertów.

Alternatywny koordynator ds. Rozstrzygania sporów (koordynator ADR) jest zwykle zatrudniany w systemie sądowym, takim jak sąd cywilny lub karny.Koordynator ADR jest odpowiedzialny za przypisanie kogoś do arbitrażu sprawy i zaplanowania arbitrażu.Ten pracownik wysyła również powiadomienia do stron po ustaleniu arbitrażu i pomaga w wszelkich konfliktach, które mają strony.Koordynator informuje sędziego przydzielonego do kwestii o każdym tocząceniu się arbitrażu.

Arbitratorzy siły roboczej są jednym z miejsc pracy arbitrażowej, które są bardzo poszukiwane z powodu eskalacji konfliktów z pracodawcami i pracownikami.Osoby te są zwykle prawnikami lub innymi specjalistami, którzy mają doświadczenie w negocjowaniu umów pracy, wynagrodzeń i kwestiach związanych z zatrudnieniem.Arbitratorzy siły roboczej oferują również zajęcia edukacyjne, takie jak szkolenie związane z zarządzaniem pracą i polityki odszkodowań pracowniczych.

Osoby pracujące w pracy arbitrażowej powinny mieć wiedzę na temat prawa pracy i trendów zatrudnienia.Arbiter musi również znać przepisy i procedury jurysdykcyjne obejmujące arbitraż.Niektóre inne zadania, które arbiter musi być w stanie wykonać, to przeprowadzanie przeglądów przypadków, analizowanie problemów partii i przeprowadzenie badań prawnych.Arbiter musi również wiedzieć, jak sporządzić umowy i postanowienia arbitrażowe.