Jakie są różne zadania inżyniera obiektów?

Istnieje wiele różnych rodzajów zadań inżynierów obiektów, choć nie wszyscy pracodawcy używają konkretnego tytułu.Osoba poszukująca pracy jako inżynier inżynierów powinna rozważyć inne tytuły pracy, z których może skorzystać firma.Tego rodzaju prace są dostępne we wszystkich firmach, w tym w branży i produkcji, hotelach i parkach rekreacyjnych.Wymagany poziom wykształcenia często zależy od głębokości oferowanej pracy.

Edukacja i inne wymagania dotyczące pracy różnią się w zależności od zakresu pracy.Zadania inżynierów obiektów na poziomie podstawowym mogą wymagać jedynie dyplomu ukończenia szkoły średniej lub podobnej edukacji.Zazwyczaj osoba na tym stanowisku odpowiada na starszego inżyniera lub kierownika obiektu.Następny poziom wymaga stopnia licencjata lub jego odpowiednika.Najważniejszy poziom tych miejsc pracy na ogół wymaga stopnia magistra i kilkuletniego doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie.

Wiele różnych rodzajów firm potrzebuje inżynierów obiektów.Osoba powinna rozważyć wszystkie elementy pracy przed złożeniem wniosku.Na przykład inżynier obiektów na przybrzeżnej platformie ropy naftowej będzie musiał mieć inne umiejętności niż inżynier w lądowej rafinerii ropy naftowej.Inżynier inżynierów hotelowych lub wypoczynkowych może wymagać współpracy z publicznością więcej niż inżynierem inżyniera produkcji.

Różne prace inżynierów obiektów wymagają specjalistycznego szkolenia lub umiejętności.Inżynier w parku wodnym może potrzebować innego stopnia niż ten, który pracuje w parku rozrywki, który nie oferuje przejażdżek wodą.Inne specjalizacje obejmują budynki handlowe, rośliny przetwarzające żywność, które mają jednostki chłodnicze i zamrażarki oraz obiekty wytwarzające energię.O.Nie jest niczym niezwykłym, że firma łączy tytuły pracy.Na przykład pozycja może mieć tytuł inżyniera strukturalnego, inżyniera projektów obiektów lub inżyniera mechaników i inżyniera mechaników i mieć takie same obowiązki.Zasadniczo, szukając pracy według swoich kwalifikacji, osoba znajduje więcej ofert pracy.

Wyszukiwanie ofert dla inżynierów inżynierskich pokazuje, że istnieje kilka różnych opisów stanowisk.Niektóre firmy oczekują, że osoba przeoczy budżet i personel obiektów, podczas gdy inne firmy klasyfikują te zadania jako administracyjne.W niektórych okolicznościach inżynier obiektów uczestniczy w projektowaniu nowego obiektu, nadzoruje budowę pracowników i zapewnia, że wszystkie zezwolenia i kody są właściwe.

Zwykle firmy zatrudniają inżynierów obiektów do utrzymania istniejących budynków.Często obejmuje to upewnienie się, że obiekt jest zgodny z lokalnymi kodeksami budowlanymi, przepisami rządowymi i innymi ważnymi oficjalnymi procedurami.Inżynierowie obiektów regionalnych, którzy utrzymują budynki w kilku obszarach, mogą potrzebować zbadać kodeksy i przepisy w kilku regionach, aby spełnić wymagania w każdym obiekcie.

Praca inżynierów obiektów istnieją w firmach publicznych lub prywatnych.Inżynierowie obiektów rządowych pracują na wszystkich poziomach, w tym lokalne, regionalne i krajowe.Niektóre osoby pracują jako inżynierowie w obiektach wojskowych i obiektach bezpieczeństwa, takich jak więzienia i mięty.Inne firmy wymagające inżynierów obiektów to grupy religijne i non -profit.Wiele z tych firm ma specjalne wymagania, które kandydaci na stanowisko muszą wziąć pod uwagę podczas składania wniosku.