Jakie są różne zadania agentów towarowych?

Agenci frachtowi to brokerzy nieruchomości, którzy pracują dla działów transportowych.Agent frachtu jest licencjonowanym specjalistą, który pozwala spedytorowi i przewoźnikowi samochodowi na skuteczne transport frachtu lub ładunku.Wymagania dotyczące pracy agentów towarowych obejmują organ brokerowy, który obejmuje opłatę za Formularz OP-1 i opłatę dolarów 300 USD (USD), obligacje poręczeniowe lub fundusz powierniczy, uzyskany z banku z różną opłatą, wraz z BMC-84 lubFormularz BMC-85 i agent przetwarzania, z formularzem BOC-3 i około 50 USD.

Wiele agentów towarowych jest nieaktywnych przez większą część czasu, ponieważ zakres pracy zależy w dużej mierze od harmonogramów transportu.Zaletą tego jest to, że zadania agentów towarowych można w większości wykonywać w domu, o ile broker towarowy ma komputer z dostępem do Internetu, faksem, usługą telefoniczną z nieograniczoną liczbą połączeń na duże odległości i oprogramowaniem do transportu.Ponieważ zadania agenta brokerów towarowych są podejmowane według uznania agenta, możliwość zarobków opiera się na motywacji agenta, ile czasu i zasobów jest gotów poświęcić branży, a także liczby klientówznaleziony.Pomocne zasoby znalezienia klientów obejmują internet i publikacje pisemne.

Prace agenta towarowego wymagają doświadczenia, które można uzyskać, wypełniając kurs, który zwykle zajmuje około sześciu miesięcy, chociaż są one samodzielne, a w razie potrzeby można je wnieść więcej czasu.Certyfikat jest przyznawany brokerowi towarowi po zakończeniu kursu z przełomową oceną 70 procent lub wyższą, co dowodzi, że jest certyfikowany do wykonywania stanowiska agenta towarowego.Chociaż większość szkół agentów towarowych nie zapewnia bezpośredniego stażu pracy, zapewniana jest porada pracy agenta towarowego, a instruktorzy zwykle zgadzają się na opieranie się jako referencje dla osób poszukujących pracy agenta towarowego.Aby kontynuować, agenci towarowe powinni zbadać branżę i różne rodzaje pracy agentów towarowych.Obowiązki agenta towarowego lub ładunkowego obejmują koordynację nadchodzących i ustępujących przesyłek samolotów, pociągów lub ciężarówek.Planowanie trasy przesyłki i przygotowanie dokumentacji do trasy, w tym wszystkie niezbędne dokumenty, są również częścią pracy agenta towarowego.Agenci muszą przechowywać szczegółowe zapisy ładunku i odnotować wszelkie brakujące lub uszkodzone elementy.Zadania agentów towarowych odbywają się w magazynach, magazynach, pokojach wysyłkowych, dokach i platformach, a prace mogą obejmować męczącą pracę fizyczną.